Rozstrzygnięcie konkursu "Moja droga do wymarzonego zawodu"

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja droga do wymarzonego zawodu"

W dniu 11 maja 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów oraz nagród dla laureatów konkursu wiedzy o zawodach pn“ Moja droga do wymarzonego zawodu” dla uczniów klas VI-VIII z terenu powiatu węgrowskiego.

W wydarzeniu wzięły udział nagrodzone dzieci oraz ich rodzice. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Starosta Węgrowski Ewa Besztak, przedstawiciele głównego sponsora nagród tj. Zakładu Produkcyjnego Hochland w Węgrowie: Zuzanna Domańska koordynator ds. administracji oraz Dariusz Sadowski kierownik działu technicznego, a także przedstawiciel drugiego sponsora konkursu Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie dyrektor Anna Wieczorek.

Wydarzenie rozpoczęła Beata Gashi – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie, witając serdecznie wszystkich zgromadzonych gości oraz laureatów i ich rodziców. Następnie Dorota Mućk, psycholog i doradca zawodowy PPP w Węgrowie przedstawiła cele i założenia konkursu. Po powyższych wystąpieniach nastąpiło wręczenie nagród nagrodzonym uczniom.

Miejsce I –34 punkty – Maja Urbankowska, Szkoła Podstawowa w Sadownem, kl.VI b
Miejsce II - 33 punkty – Filip Ilczuk, Szkoła Podstawowa w Sadownem, kl.VI b
Miejsce III – 31 punktów, Lena Kasperowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgrowie, kl. VI

Wyróżnienia:

Olga Zalewska, 30 punktów, kl. VI b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgrowie,
Oliwia Solka, 30 punktów, kl. VIII e, Szkoła Podstawowa nr 2 w Węgrowie,

Po wręczeniu nagród zaprezentowano nagrodzone prace.

tekst: Agata Krupa-Berbeć i Dorota Mućk, doradcy zawodowi
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie