Roczna odprawa Policji

Roczna odprawa Policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie odbyła się roczna odprawa policji i sprawozdanie z pracy za 2017 r. Na uroczystość zaproszona została Wicestarosta Halina Ulińska, wzięli w niej także udział Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula, Komendant PSP st. bryg. Jarosław Soszyński, Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz, Komendant Straży Miejskiej Węgrowa Piotr Koc a także przedstawiciele JST Powiatu Wyszkowskiego. Odprawa prowadzona była przez Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie insp. Michała Toporkiewicza. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia i  medale za zasługi dla Policji nadane przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Brązowe medale otrzymali Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz, Komendant Straży Miejskiej Węgrowa Piotr Koc. Srebrnym medalem został odznaczony Komendant PSP st. bryg. Jarosław Soszyński. Komendant Wojewódzki Policji w Radomiu insp. Tomasz Michułka wręczając medale, podziękował odznaczonym za działania związane z zapewnianiem bezpieczeństwa mieszkańcom i troskę o działania prewencyjne. W imieniu odznaczonych głos zabrała Wicestarosta Halina Ulińska dziękując za docenienie działań podnoszących bezpieczeństwo ludzi. Podkreśliła znaczenie współpracy w tym zakresie z Komendą Powiatową Policji w Węgrowie. Komendant Wojewódzki Policji przedstawił najważniejsze zadania do realizacji w 2018 r. oraz priorytety Komendanta Głównego Policji na 2018 r. Omówił także pracę Komend Powiatowych Policji w 2017 r. w różnych dziedzinach działalności i w porównaniu z całym garnizonem mazowieckim.