Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Zgromadzonych powitali organizatorzy konferencji: Dyrektor WORD Siedlce Jacek Kobyliński, Komendant Miejski Policji w Siedlcach Andrzej Dziewulski i Kierownik MSCDN w Siedlcach Hrażyna Sobiczewska. (galeria: 1)

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk w dniu 8 listopada 2017 r. uczestniczył w Regionalnej Konferencji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,  która odbyła się w auli Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Uczestnicy wysłuchali referatu Jacka Zalewskiego Prezesa Fundacji Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dotyczącego edukacji komunikacyjnej jako narzędzia prewencji wypadkowej z uwzględnieniem nowych form komunikacji. Dyskutowano także nad stanem, problemami i perspektywami poprawy bezpieczeństwa drogowego w  naszym regionie.

Organizatorami wydarzenia były: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Komenda Powiatowa Policji w Siedlcach i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczyciel w Siedlcach.

Wystąpienie Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach podinsp. Andrzeja Dziewulskiego (galeria: 3)
W Konferencji Uczestniczył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula (galeria: 4)