Raport o stanie Powiatu Węgrowskiego za rok 2021, zgłoszenie do debaty

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Raport o stanie Powiatu Węgrowskiego za rok 2021, zgłoszenie do debaty

Drukuj
(galeria: 1)

Wypełniając obowiązek wynikający z art. 30a ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022r., poz. 528 ze zm.)  Zarząd Powiatu Węgrowskiego przedłożył Radzie Powiatu „Raport o stanie Powiatu Węgrowskiego za rok 2021” .

Debata nad Raportem o stanie powiatu węgrowskiego odbędzie się na  LIII sesji Rady Powiatu Węgrowskiego w dniu 23 czerwca 2022r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, 07-100 Węgrów, ul. Przemysłowa 5.

W debacie nad raportem o stanie powiatu mogą zabierać głos radni i mieszkańcy powiatu. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu składa do Przewodniczącego Rady Powiatu Węgrowskiego, ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów, pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 150 osób.

            Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie powiatu. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.