Przedszkolaki z wizytą w starostwie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Przedszkolaki z wizytą w starostwie

Drukuj
(galeria: 1)

3 listopada dzieci z Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie odwiedziły Starostwo Powiatowe. Celem wizyty było zapoznanie z pracą urzędu i zwiedzanie budynku.

Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się spotkaniem z Panią Starostą Ewą Besztak i Sekretarzem Powiatu Panią Marzeną Gromek w sali konferencyjnej im. Ignacego Jana Paderewskiego. Starosta przywitała serdecznie najmłodszych mieszkańców powiatu, a następnie odpowiadała na wiele pytań dotyczących swojej pracy. W podziękowaniu za możliwość odwiedzenia urzędu otrzymała piękny rysunek.

Podczas dzisiejszego spotkania dzieci dowiedziały się jakie sprawy można załatwić w Starostwie i czym zajmują się  pracownicy poszczególnych wydziałów. Zwiedzając budynek grupa Ananasków miała możliwość zobaczyć, gdzie odbiera się prawo jazdy i jak z bliska wyglądają tablice rejestracyjne pojazdów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się też ogromna drukarka w Wydziale Geodezji, która wydrukowała dużych rozmiarów kolorowankę. Każdy mógł także spróbować swoich sił przesuwając specjalne szafy w archiwum.

Na potwierdzenie swojej wizyty w Starostwie dzieci otrzymały osobiście podstemplowane przez siebie dyplomy a także upominki przygotowane przez Wydział Promocji. W drodze powrotnej Ananaskom towarzyszył miś-urzędnik, który podczas pobytu w przedszkolu będzie im przypominał o dzisiejszej wizycie.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.