Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie

Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie

7 kwietnia odbyło się kolejne posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Węgrowie. Z powodu trwającej pandemii spotkanie odbyło się w trybie zdalnym.

W porządku obrad znalazło się m. in. przyjęcie oraz zaopiniowanie rocznego sprawozdania planu inwestycyjnego i finansowego za rok 2020. Dyrektor SP ZOZ przedstawił także realizację bieżących planów za rok 2021, a także odniósł się do aktualnej sytuacji związanej z epidemią SARS-COV-2.

Posiedzenie zbiegło się z obchodami Światowego Dnia Zdrowia oraz Dniem Pracownika Służby Zdrowia. Starosta Węgrowski Ewa Besztak korzystając z okazji złożyła pracownikom służby zdrowia najlepsze życzenia, a także podziękowała za ogrom pracy, jaki wkładają w walkę z pandemią.