Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

... (galeria: 1)

.

W dniu 12 lutego br., odbyło sie pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Komisji przewodniczy Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk. Przedmiotem obrad były min. nastepujące zaganienia: - omówienie działań oraz przeprowadzonych akcji w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży „Bezpieczne ferie 2013". - przedstawienie wyników podejmowanych działań w zakresie udzielania niezbędnej pomocy(np. ciepły posiłek, koce) dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji wywołanej niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. - analiza sytuacji w zakresie utrzymania dróg lokalnych i pozostałych ciągów komunikacyjnych(w tym chodników). - omówienie stanu przestrzegania nałożonego na właścicieli i zarządców obiektów budowlanych, obowiązku usuwania zalegającego na dachach śniegu i lodu, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów użyteczności publicznej np. szkoły, hale sportowe, supermarkety itp. W posiedzeniu udział wzięli: Burmistrz Miasta Węgrowa, przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, powiatowych inspekcji i straży, wytypowani Radni Powiatu Węgrowskiego, dyrektorzyCPS w Węgrowie i ZDP w Węgrowie oraz Naczelnik Wydziału OKSiT. Tekst:
Naczelnik WZK Włodzimierz Cichocki

... (galeria: 2)