Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu 26 września br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji oraz zaproszeni Komendanci, Inspektorzy , Dyrektorzy powiatowych jednostek, służb, inspekcji  i straży oraz straży miejskiej z Węgrowa. Posiedzenie prowadził przewodniczący Komisji, Starosta Węgrowski- Krzysztof Fedorczyk. W trakcie posiedzenia omówiono następujące sprawy:
- działania oraz przeprowadzone akcje w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie letnim pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2018” ;
- zagrożenia porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu;
- stan realizacji programu „Bezpieczny Powiat Węgrowski”;
- stan bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na terenie powiatu węgrowskiego oraz skuteczność przepisów w zakresie ograniczania narkomanii i spożywania alkoholu ( w szczególności w placówkach oświatowych, kulturalnych i sportowych).

Naczelnik WZK
Włodzimierz Cichocki

od prawej: Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Włodzimierz Cichocki, Członek Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski, podinspektor WZK Katarzyna Korczak (galeria: 2)