Ponad 7 mln złotych na przebudowę drogi Węgrów – Międzyleś

Ponad 7 mln złotych na przebudowę drogi Węgrów – Międzyleś

Powiat Węgrowski otrzymał dodatkowe środki z Funduszu Dróg Samorządowych. Znajdująca się na liście rezerwowej droga Węgrów – Międzyleś w związku z powstałymi oszczędnościami trafiła na listę podstawową i uzyskała dofinansowanie.

W związku z tym już niebawem ruszą pracę nad przebudową drogi powiatowej nr 4223W Węgrów - Międzyleś wraz z przebudową dwóch skrzyżowań z drogą powiatową nr 4232W Miedzna - Poszewka i drogą powiatową nr 4231W Miedzna – Tchórzowa oraz drogą powiatową nr 4222W Wrotnów - Tchórzowa – Starawieś. Kwota dofinansowania inwestycji to 7 287 722,07 zł.