Podpisanie umowy na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku Grębków – Podsusze

Podpisanie umowy na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku Grębków – Podsusze

W dniu 1 grudnia 2022 roku  miało miejsce podpisanie umowy na rozbudowę drogi powiatowej nr 4248w Cierpięta – Grębków – Wyszków na odcinku Grębków – Podsusze. Uroczyste podpisy w obecności członków Zarządu Tadeusza Kota i Włodzimierza Miszczaka oraz Wójta Gminy Grębków Bogdana Dolińskiego złożyli Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik z wykonawcą robót P.W.WIKRUSZ Adamem Witkowskim.

Zakres zadania:

• rozbudowa drogi powiatowej nr 4248W z betonu asfaltowego o szerokości 6,0 m
    i długości 3 711,00 mb
  • chodnik z kostki brukowej o szerokości 2,0 m i długości 2 480,00 mb
  • obustronne pobocza z kruszywa niezwiązanego 0/31,5 mm C90/3 o szerokości 1,0 m
  • budowa kanalizacji deszczowej z wpustami deszczowymi i wylotem do rowu przydrożnego
    w miejscowości Podsusze
  • przebudowa przepustów rurowych pod koroną drogi o średnicy 80 cm oraz przepustu owalnego 248x179 cm pod koroną drogi
  • przebudowa i odmulenie rowów
  • zjazdy z betonu asfaltowego na drogi wewnętrzne
  • zjazdy z kostki brukowej na działki w terenie zabudowanym oraz zjazdy z kruszywa niezwiązanego na działki niezabudowane
  • wykonanie oznakowania poziomego i pionowego