Podpisanie umów na dofinansowanie OSP

Podpisanie umów na dofinansowanie OSP

Dnia 18 września b.r. w Łochowie, odbyło się podpisanie umów na dofinansowanie nowych samochodów, sprzętu ratowniczego i umundurowania dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik. Ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowy podpisała Prezes Anna Król. W spotkaniu uczestniczyli: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Minister Środowiska Henryk Kowalczyk, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Maciej Górski, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Łochowa Małgorzata Łotarska a także przedstawiciele OSP i zaproszeni goście. Umowy podpisywali samorządowcy z powiatów węgrowskiego, mińskiego, garwolińskiego i siedleckiego.