„PIÓRO SZUKA TALENTU” – Powiatowy Konkurs Literacki

„PIÓRO SZUKA TALENTU” – Powiatowy Konkurs Literacki

17 czerwca 2021 roku  poznaliśmy laureatów Powiatowego Konkursu Literackiego "Pióro szuka talentu" organizowanego pod patronatem Starosty Węgrowskiego, Burmistrza Łochowa oraz Nadleśnictwa Łochów.

W konkursie wzięło udział 170 uczniów z powiatu węgrowskiego, w trzech kategoriach wiekowych w dziedzinie poezji, prozy oraz kategorii specjalnej, jaką stanowił wiersz o lesie.

ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie reprezentowała Aleksandra Przywoźna uczennica klasy I LOom II Liceum Ogólnokształcącego.

Na uroczystość podsumowania wyników konkursu Ola została zaproszona z p. Moniką Krasnodębską (nauczycielką języka polskiego w ZSP im. J. Kochanowskiego, która była opiekunem merytorycznym).

Nasza uczennica zdobyła nagrody w dwóch kategoriach:
   I NAGRODĘ  w kategorii wiersz o lesie
-   WYRÓŻNIENIE  w kategorii prozy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!