Zaproszenie MiGOK Łochów

Zaproszenie MiGOK Łochów

Dzięki zaangażowaniu wielu osób i środowisk 3 lutego 2011 roku Sejm uchwalił ustawę o ustanowieniu dnia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 26 lutego o godz. 11.30 Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie po raz drugi zaprasza na bieg lokalny „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” na trasie ul. Sikorskiego – ul. 10-lecia Łochowa – ul. Leśna – Al. Pokoju – ul. Armii Krajowej (dystans: 1000 m - dzieci do lat 12, 1963 m - młodzież i dorośli), aby uczcić pamięć Bohaterów polskiego podziemia antykomunistycznego z lat 1944-1963. Po biegu będzie można obejrzeć wystawę „portret: SKAZANA Lidia Lwow”, wziąć udział w projekcji filmowej „Cztery życia Lidii Lwow” i spotkaniu z reżyserem Rafałem Mierzejewskim. Organizatorem ogólnopolskim Biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja, pomysłodawca oraz właściciel wszelkich praw do koncepcji projektu. Zgłoszenie uczestnictwa w biurze MiGOK w Łochowie (ul. 1 maja 22), e-mailowo: promocja.migok@gmail.com lub pod nr tel. 512 100 354.

MiGOK Łochów