WYMIANA OSŁON NA WAŁACH PRZEGUBOWO-TELESKOPOWYCH (wały przekazu mocy)

WYMIANA OSŁON NA WAŁACH PRZEGUBOWO-TELESKOPOWYCH (wały przekazu mocy)

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Węgrowie informuje, że w ramach kampanii pod hasłem ”Nie daj się wkręcić” zostanie przeprowadzona akcja wymiany osłon na wałach przegubowo-teleskopowych będących w posiadaniu rolników z terenu powiatu węgrowskiego.

Wymiana osłon odbędzie się dnia 18 listopada 2019 r. (poniedziałek) o godz. 1100 w siedzibie OSP Liw - ul. Kozia 4, 07-100 Liw.

Wymiana osłon będzie dofinansowana przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie.

Koszt 1 osłony wraz z wymianą wynosi 94,00 zł.

W ramach kampanii pod hasłem ”Nie daj się wkręcić” koszt wymiany 1 osłony zostanie pokryty przez:

• Rolnik - 20,00 zł,

• Oddział Regionalny KRUS Warszawa - 74,00 zł.

Dofinansowaniem objęte będzie tylko 79 szt. osłon. Rolnik będzie mógł wymienić maksymalnie 3 osłony.

Wymiany osłon dokonają pracownicy producenta wałów przegubowo‑teleskopowych - - Firmę SIPMA S.A. z Lublina.

Rolnicy chcący wymienić osłony zobowiązani są 18 listopada 2019 r. na własny koszt dostarczyć swoje wały przegubowo-teleskopowe do siedziby OSP Liw ul. Kozia 4, 07-100 Liw, gdzie pracownicy Firmy SIPMA S.A. zdemontują starą uszkodzoną osłonę i zamontują nową.

Wymianie podlegają osłony na wałach przegubowo-teleskopowych typ: WPT 220, WPT 300, WPT 540, WPT 630, WPT 680 wyprodukowanych przez SIPMA S.A. lub Lubelską Fabrykę Maszyn Rolniczych S.A.

Zapisy rolników chcących wymienić osłony na wałach przegubowo‑teleskopowych przyjmowane są w siedzibie PT KRUS Węgrów ul. Wieniawskiego 4, 07-100 Węgrów, tel. 25‑792-04-20.