Ściągnij kolorowankę!

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Ściągnij kolorowankę!

Drukuj
(galeria: 1)

Od 1 czerwca Fundacja Wengroove udostępniła do bezpłatnego pobierania efekt projektu pn. "Kolorowanka Wengroove", w ramach którego chętne dzieci wspólnie tworzyły autorską kolorowankę traktującą o Węgrowie.

Projekt składał się z trzech dwugodzinnych warsztatów kreatywności, które prowadziła Beata Majewska w Pokoju Warsztatów. Po rozbudzeniu artystycznych dusz, dzieci przystąpiły do tworzenia własnych projektów, które następnie zostały przetworzone na prawdziwą, profesjonalną kolorowankę.

Elektroniczną wersję książeczki, gotową do wydrukowania we własnym zakresie można pobierać z oficjalnej strony fundacji: www.wengroove.pl. Bezpośredni link do pobrania znajduje się we wpisie pt. "Stworzona przez dzieci – dla dzieci".

Choć póki co dzieło najmłodszych dostępne jest tylko w wersji elektronicznej, Fundacja Wengroove czyni starania, aby pozyskać środki na wydanie książeczki i bezpłatne jej rozdystrybuowanie wśród węgrowskich placówek oświatowych oraz najmłodszych mieszkańców.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć projekt i pomóc w wydaniu publikacji, zachęcamy do dokonywania wpłat na nasze konto: 90 1090 2688 0000 0001 2371 1727
W tytule przelewu, zgodnie z ustawą należy wpisać: "darowizna na cele statutowe".

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.