Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Starosty Węgrowskiego

z dnia 21 czerwca  2021 roku

Starosta Węgrowski informuje, że od dnia 1 lipca 2021 roku wznowiona zostanie bezpośrednia obsługa obywateli w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego na terenie powiatu węgrowskiego.

Skorzystanie z porady możliwe będzie po umówieniu wizyty telefonicznie

pod nr. 25 74 09  215

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 -14.00

lub   e-mail :npp@powiatwegrowski.pl

Jednocześnie informujemy , że względu  na stan epidemii,  w lokalach należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, w szczególności prosimy o  zachowanie bezpiecznej odległości między osobami (1,5 m), obowiązkową dezynfekcję rąk i noszenie maseczek ochronnych.

Starosta Węgrowski

(-) Ewa Besztak