"Przebudowa drogi powiatowej nr 4244W Wierzbno- Karczewiec" - zapoznanie z projektem

Starosta Węgrowski zaprasza do publicznego wglądu dokumentacji dla zadania "Przebudowa drogi powiatowej nr 4244W Wierzbno- Karczewiec" celem zapoznania się z projektem . Ogłoszenie będzie widniało na stornie powiatu węgrowskiego przez okres 14 dni od jego opublikowania tj. do dnia 30 września do dnia 14 października 2019 roku. Wszelkie pytania prosimy kierować do wydziału Inwestycji i Rozwoju, który znajduje się przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie do dnia 18 października 2019 roku włącznie. Po upływie tego terminu projekt zostanie przedłożony do wydziału Architektury i Budownictwa celem zatwierdzenia.