Prace nad przygotowaniem Rocznego programu współpracy województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Prace nad przygotowaniem Rocznego programu współpracy województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

Drukuj
(galeria: 1)

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

 

Tworzenie programu współpracy będzie prowadzony z szerokim udziałem zainteresowanych organizacji pozarządowych czynnie działających na terenie Województwa Mazowieckiego.

 

Mazowieckie organizacje pozarządowe, oprócz współpracy ze swoimi lokalnymi samorządami, często podejmują współpracę z samorządem województwa. Udział zainteresowanych podmiotów pozarządowych w tworzeniu programu współpracy daje nadzieję na dostosowanie jego treści do potrzeb i planów sektora pozarządowego na kolejny rok.

Propozycje do projektu Programu współpracy można składać od 10 do 25 lipca 2023 r.

Szczegóły w załącznikach:

1) komunikat – zaproszenie do współtworzenia Programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

2) formularz zgłoszenia propozycji.

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.