Oferta NGO tryb pozakonkursowy

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Oferta NGO tryb pozakonkursowy

Drukuj

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pn. „Szkoła Aktywności Społecznej”, złożonego przez Stowarzyszenie Edukacyjne Ziemi Węgrowskiej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.), zamieszcza się ofertę ww. podmiotu na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Biuletynie Informacji Publicznej oraz tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Węgrowie przy ul. Przemysłowej 5.

Uwagi do oferty można zgłaszać w terminie do 7 dni od daty jej zamieszczenia: osobiście w formie pisemnej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Węgrowie (ul. Przemysłowa 5) drogą elektroniczną na adres mailowy: wokst@powiatwegrowski.pl lub listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5 07-100 Węgrów.

 

(-) Krzysztof Fedorczyk

Starosta Powiatu Węgrowskiego

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.