powiatwegrowski.pl - Strona główna

OBWIESZCZENIE PRZEWODNICZĄCEGO
POWIATOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W WĘGROWIE

z dnia 11 września 2018 r.

Na podstawie § 3 ust. 2 pkt 4 Regulaminu terytorialnych komisji wyborczych ustalonego uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia
3 września 2018 r. w sprawie regulaminów terytorialnych i obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie powołanych do przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast podaje się informację o składzie, siedzibie i dyżurach Powiatowej Komisji Wyborczej w Węgrowie:

Skład Powiatowej Komisji Wyborczej w Węgrowie:

1. Krzysztof Supeł       -Przewodniczący
  2. Ewa Bubel               -Zastępca Przewodniczącego
  3. Katarzyna Białous  -Członek Komisji
  4. Dorota Dejnarowicz            -Członek Komisji
  5. Anna Gajewska       -Członek Komisji
  6. Bożena Jaszczur    -Członek Komisji
  7. Dariusz Kruszka     -Członek Komisji
  8. Marta Marchelewicz-Członek Komisji
  9. Krzysztof Osmólski -Członek Komisji