Nagroda im. prof. Aleksandra Gieysztora

Nagroda im. prof. Aleksandra Gieysztora

Nagroda (galeria: 1)

W imieniu Kapituły XVIII edycji Nagrody im. Profesora Aleksandra Gieysztora serdecznie zapraszam Państwa do rekomendowania kandydatów do konkursu.

Nagroda przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w działalności mającej na celu ochronę dziedzictwa kulturowego w Polsce. Co roku Kapituła Nagrody pod przewodnictwem prof. Andrzeja Rottermunda nagradza trud oraz zaangażowanie osób i instytucji działających na tym polu. Nominacji moa dokonać instytucje lub też - z ich rekomendacją - osoby fizyczne.

Wnioski przyjmowane będą do 21 października 2016 r.

Formularz zgłoszeniowy dostepny jest na stronie www.nagrodagieysztora.pl

Krzysztof Kaczmar

Prezes Zarządu Fundacji Kronenberga przy City Handlowy