Nabór na stanowisko lekarza orzecznika

lekarza orzecznika

w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o  Niepełnosprawności w Węgrowie,

ul. Piłsudskiego 23

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:
- lekarz medycyny z tytułem specjalisty
Pożądane:
- specjalizacja (okulista, pediatra, choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, kardiolog)\

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

1. udział w posiedzeniach składu orzekającego Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie,
  2. wykonywanie czynności Przewodniczącego Składu Orzekającego Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie,
  3. sporządzenie oceny stanu zdrowia osób orzekanych.

1.  kserokopie dokumentów potwierdzających:

-wymagane wykształcenie

- prawo wykonywania zawodu oraz posiadanie specjalizacji co najmniej I stopnia z dziedzin mających zastosowanie w procesie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności

- doświadczenie zawodowe, staż pracy

1.  odręcznie podpisane oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z klauzulą:
    • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”
    • Przyjmuję do wiadomości fakt obowiązku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej moich danych osobowych zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1282).

Termin, do którego należy składać dokumenty: 19 kwietnia 2021 r.

Szczegółowy zakres kryteriów kwalifikacyjnych, jaki szczegółowy zakres obowiązków członka Zespołu znajduje się w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 lipca 2003 r. w sprawie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności (Dz. U z 2018 r. poz. 2027 ze zm.)

Oferty prosimy kierować na adres: Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie, ul. Piłsudskiego 23 07-100 Węgrów.

Bliższych informacji udziela Przewodniczący Zespołu: tel. 25 308 11 75; 25 308 11 77.

STAROSTA WĘGROWSKI

(-) Ewa Besztak