Lokalna Grupa Działania "Bądżmy Razem" - ogłoszenie dla przyszłych wnioskodawców

Szkolenia (galeria: 1)

Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem” zaprasza na szkolenia, które są kierowane dla przyszłych Wnioskodawców dotyczące wykorzystania lokalnego potencjału dla poprawy jakości życia mieszkańców dotyczące CEL- 2.

Wnioskodawcami mogą być organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz pozostałe podmioty.
Cel szkolenia będzie dotyczył wypełnienia wniosku oraz biznesplanu o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” PROW na lata 2014-2020.

Miejsce i terminy szkoleń dla wszystkich:

Węgrów - 19 grudnia 2016 roku /poniedziałek/ o godz. 09:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie ul. Przemysłowa 5,

Łochów - 20 grudnia 2016 roku /wtorek/ o godz. 9:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie  ul. Wyspiańskiego 18,

Wskazane jest, aby uczestnik posiadał wydrukowaną wersję wniosku i biznesplanu.