Komunikat dotyczący organizacji czasu pracy w salach obsługi podatnika w urzędach skarbowych

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Komunikat dotyczący organizacji czasu pracy w salach obsługi podatnika w urzędach skarbowych

Drukuj

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie uprzejmie informuje, iż z dniem 7 stycznia 2020 roku obowiązują nowe, ujednolicone dla wszystkich urzędów skarbowych godziny obsługi podatnika.

W dniach od wtorku do piątku czas obsługi podatnika będzie wynosił 7 godzin i odbywał się w godzinach 8.00-15.00, z wyłączeniem poniedziałku, w którym czas pracy urzędu jest wydłużony i będzie trwał od godziny 8:00 do godziny 18:00.

 

https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-wegrowie/wiadomosci/komunikaty/-/asset_publisher/zH4e/content/komunikat-dotyczacy-organizacji-czasu-pracy-w-salach-obslugi-podatnika-w-urzedach-skarbowych?redirect=https%3A%2F%2Fwww.mazowieckie.kas.gov.pl%2Furzad-skarbowy-w-wegrowie%2Fwiadomosci%2Fkomunikaty%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_zH4e%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_zH4e_

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.