Bezpłatne webinarium dla NGO dotyczące projektu ustawy o ekonomii społecznej

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Bezpłatne webinarium dla NGO dotyczące projektu ustawy o ekonomii społecznej

Drukuj

Szanowni Państwo,

zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium dedykowanym projektowi ustawy o ekonomii społecznej w kontekście uproszczeń w działalności społecznej. Webinarium służy wspólnemu zapoznaniu się z projektem ustawy oraz przedyskutowaniu najważniejszych proponowanych w nim rozwiązań.

Webinarium odbędzie się 31 maja 2021 r. (poniedziałek) w godz. 13:00-17:00 z wykorzystaniem platformy Zoom (link do spotkania zostanie wysłany na podany w trakcie rekrutacji adres e-mail). Liczba miejsc ograniczona.

 

Prowadzący:

Tomasz Schimanek - ekspert Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, członek Stowarzyszenia Dialog Społeczny

 

Link do zapisów:

https://forms.gle/dSRaRPjM8yXQzJz69

 

Kontakt i sprawy organizacyjne:

Tomasz Pawłowski, telefon: +48 691 275 411, e-mail: kontakt@trzeci.org

 

Działania prowadzone są w ramach projektu „Dobre prawo dla organizacji społecznych – myśl centralnie, działaj lokalnie” w partnerstwie Fundacji trzeci.org i Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.