powiatwegrowski.pl - Strona główna

100 lat I Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

Szanowni Państwo, Absolwenci i Wychowankowie LO w Węgrowie

 

We wrześniu 2018r. będziemy obchodzić 100. rocznicę powstania Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie, najstarszego i największego liceum ogólnokształcącego w powiecie węgrowskim. Cieszymy się, że na łamach Czasopisma będziemy mogli informować Państwa o wydarzeniach towarzyszących Jubileuszowi oraz przybliżyć Państwu historię naszego liceum, powspominać wraz z naszymi Absolwentami i Wychowankami dawne, licealne czasy…

Już dzisiaj zapraszam Państwa do świętowania tego Jubileuszu i uczestnictwa w jubileuszowym Zjeździe Absolwentów i Wychowanków naszej Szkoły!

W załączeniu przekazuję Państwu materiały informacyjne: Preambułę Zjazdową z programem naszej uroczystości oraz Apel do Absolwentów.

Zachęcam Państwa już dziś do rejestracji w Zjeździe za pośrednictwem ankiety, którą można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony www.lowegrow.aplus.pl, gdzie będziemyna bieżąco informować Państwa o przygotowaniach do Jubileuszu. Dla Państwa wygody na stronie internetowej szkoły umieściliśmy również formularz rejestracyjny online. Po otrzymaniu zgłoszenia dostarczymy Państwu pod wskazany adres (tradycyjny bądź e-mail) wszystkie dokumenty.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Małgorzata Janiuk

dyrektor I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.