Odprawa roczna policji w Węgrowie

Odprawa roczna policji w Węgrowie

Dnia 12 marca 2024 r. w budynku Węgrowskiego Ośrodka Kultury odbyła się odprawa służbowa będąca podsumowaniem pracy węgrowskiej Policji w 2023 roku.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie insp. Zbigniew Zięcina od przywitania zaproszonych gości tj. Ewy Besztak - Starosty Węgrowskiego, Pawła Marcheli - Burmistrza Miasta Węgrowa, Roberta Gołaszewskiego - Burmistrza Miasta i Gminy Łochów, Zbigniewa Kłuska - Wójta Gminy Stoczek, Tadeusza Okulusa - Wójta Gminy Miedzna, Bogusława Szymańskiego - Wójta Gminy Liw, Bogdana Dolińskiego - Wójta Gminy Grębków, Emila Wąsowskiego - Wójta Gminy Wierzbno, Waldemara Cyrana - Wójta Gminy Sadowne, mł. Bryg. Mateusza Bieniaka - Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, Katarzyny Ostrowskiej - Komendanta Staży Miejskiej w Węgrowie, Krzysztofa Dundzy - zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Łochów, kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie oraz Przewodniczącej Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policji oraz Pracowników Cywilnych mł. asp. Marty Błońskiej oraz Barbary Adamczuk.

Komendant korzystając z przygotowanej prezentacji przedstawił strukturę komendy, stan etatowy oraz omówił pracę policjantów Wydziału Kryminalnego. Następnie insp. Jacek Chaciak opowiedział o pracy Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji. Na zakończenie komendant podziękował za współpracę i wsparcie lokalnym samorządom.

Starosta Węgrowski, burmistrzowie oraz reszta zaproszonych gości również podziękowali za współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Węgrowskiego.