Odebrano drogę powiatową Stoczek - Wrotnów w miejscowościach Miednik i Kozołupy

Odebrano drogę powiatową Stoczek - Wrotnów w miejscowościach Miednik i Kozołupy

11 grudnia miał miejsce odbiór przebudowanego odcinka drogi powiatowej nr 4216W Stoczek - Wrotnów w miejscowościach Miednik i Kozołupy.

W trakcie prac modernizacyjnych wykonano nakładkę jezdni z betonu asflatowego oraz wykonano pobocza z kruszywa naturalnego. Wartość inwestycji to 1 190 000 zł. Kwota 559 300 zł pochodziła z budżetu Powiatu Węgrowskiego, natomiast 630 700,00 z budżetu Gminy Stoczek. Inwestycja była realizowana na podstawie porozumienia powierzającego zadanie do realizacji Gminie Stoczek.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Wicestarosta Marek Renik.