Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu 27 lutego br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji oraz zaproszeni Komendanci, Inspektorzy , Dyrektorzy powiatowych, miejskich jednostek, służb, inspekcji  i straży oraz straży miejskich z Łochowa i Węgrowa. Posiedzenie prowadził przewodniczący Komisji, Starosta Węgrowski- Krzysztof Fedorczyk. W trakcie posiedzenia omówiono następujące sprawy:

- działania oraz przeprowadzone akcje w celu stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…”;

- wyniki podejmowanych działań w zakresie udzielania niezbędnej pomocy dla osób potrzebujących wsparcia w sezonie zimowym 2017/2018;

- zagadnienia związane z bezpieczeństwem powodziowym na terenie powiatu węgrowskiego;

-sytuację w zakresie utrzymania dróg lokalnych i pozostałych ciągów komunikacyjnych (w tym chodników).

W bieżącym roku zaplanowano jeszcze dwa posiedzenia Komisji.

Naczelnik WZK

Włodzimierz Cichocki