Obchody Dnia Strażaka w Węgrowie

Obchody Dnia Strażaka w Węgrowie

Nagrody w konkusie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" wręczył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk (galeria: 1)

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wziął udział w uroczystościach z okazji Dnia Strażaka, które odbyły się 12 maja 2017 r. na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie.

Dzień Strażaka to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność i nagrodzić najbardziej zasłużonych dla strażackiej służby. Kapituła konkursu „Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego” w składzie: Krzysztof Fedorczyk Starosta Węgrowski, Paweł Stelmach Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego, Jarosław Soszyński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, Ryszard Gajewski Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie i Włodzimierz Cichocki Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Węgrowie, wyłoniła tegorocznych laureatów w kategorii strażak zawodowy, którymi zostali: starszy ratownik Zbigniew Grzybowski i dwóch wyróżnionych: starszy operator sprzętu specjalnego Piotr Skórka i starszy technik Jarosław Domański.

Nagrody  wręczył strażakom Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, składając jednocześnie podziękowania za wzorową służbę i życząc wytrwałości w jej pełnieniu. Starosta złożył także wszystkim druhom i druhnom życzenia oraz podziękowania za całoroczny trud, odwagę i ofiarność w niesieniu pomocy potrzebującym.

Przemówienie Komendanta Powiatowego PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosława Soszyńskiego (galeria: 5)
Nagrodę w konkursie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" z rąk Starosty Krzysztofa Fedorczyka odebrał starszy ratownik Zbigniew Grzybowski (galeria: 7)
Wyróżnienia w konkursie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" otrzymali: starszy operator sprzętu specjalnego Piotr Skórka i starszy technik Jarosław Domański (galeria: 8)
Przemówienie Wicemarszałek Senatu RP Pani Marii Koc (galeria: 9)