powiatwegrowski.pl - Strona główna

Obchody Dnia Strażaka w Węgrowie

Drukuj
Nagrody w konkusie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" wręczył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk (galeria: 1)

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wziął udział w uroczystościach z okazji Dnia Strażaka, które odbyły się 12 maja 2017 r. na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie.

Dzień Strażaka to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność i nagrodzić najbardziej zasłużonych dla strażackiej służby. Kapituła konkursu „Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego” w składzie: Krzysztof Fedorczyk Starosta Węgrowski, Paweł Stelmach Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego, Jarosław Soszyński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, Ryszard Gajewski Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie i Włodzimierz Cichocki Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Węgrowie, wyłoniła tegorocznych laureatów w kategorii strażak zawodowy, którymi zostali: starszy ratownik Zbigniew Grzybowski i dwóch wyróżnionych: starszy operator sprzętu specjalnego Piotr Skórka i starszy technik Jarosław Domański.

Nagrody  wręczył strażakom Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, składając jednocześnie podziękowania za wzorową służbę i życząc wytrwałości w jej pełnieniu. Starosta złożył także wszystkim druhom i druhnom życzenia oraz podziękowania za całoroczny trud, odwagę i ofiarność w niesieniu pomocy potrzebującym.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
Przemówienie Komendanta Powiatowego PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosława Soszyńskiego (galeria: 5)
(galeria: 6)
Nagrodę w konkursie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" z rąk Starosty Krzysztofa Fedorczyka odebrał starszy ratownik Zbigniew Grzybowski (galeria: 7)
Wyróżnienia w konkursie "Strażak Roku Powiatu Węgrowskiego" otrzymali: starszy operator sprzętu specjalnego Piotr Skórka i starszy technik Jarosław Domański (galeria: 8)
Przemówienie Wicemarszałek Senatu RP Pani Marii Koc (galeria: 9)
Przemówienie Członka Zarządu Wójewództwa Mazowieckiego Pani Elżbiety Lanc (galeria: 10)
Przemówienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka (galeria: 11)
Starosta złożył wszystkim druhom i druhnom podziękowania za wzorową służbę. (galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.