Nowy Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie

DSCF1786 (galeria: 1)

W poniedziałek 9 września br., podczas uroczystego apelu w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, nadkom. Mirosław Olszewski objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

W uroczystości wzięli udział: Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski, Starosta Powiatu Węgrowskiego, burmistrzowie oraz wójtowie, przedstawiciele Prokuratury Rejonowej oraz Sądu Rejonowego w Węgrowie, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz policjanci i pracownicy cywilni KPP w Węgrowie.

DSCF1792 (galeria: 2)
DSCF1791 (galeria: 3)