Nowy Dyrektor ZSP w Łochowie

Nowy Dyrektor ZSP w Łochowie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie od 1 września będzie miał nowego dyrektora.

Zarząd Powiatu Węgrowskiego dnia 28 sierpnia powołał na stanowisko dyrektora panią Agnieszkę Ludwin, mającą prawie 30-letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej.

Przez cały okres kariery zawodowej związana jest z oświatą. Pracowała na wszystkich szczeblach systemu oświaty. Pierwsze kroki jako nauczyciel stawiała w szkole  podstawowej, następnie w gimnazjum i szkole średniej. W latach 2012-2015 pełniła funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie.

W styczniu 2017r. rozpoczęła pracę w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, gdzie była odpowiedzialna za sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad Szkolnymi Punktami Konsultacyjnymi rozsianymi po całym świecie.

Do dnia dzisiejszego pracuje w Ministerstwie Edukacji Narodowej na stanowisku zastępcy dyrektora w Departamencie Wychowania i Kształcenia Integracyjnego.

Za swoje osiągnięcia i zaangażowanie w sprawy edukacji nagrodzona medalem za długoletnią służbę przez Prezydenta RP oraz medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego nowej Pani Dyrektor składa serdeczne gratulacje i życzy powodzenia na nowej, zawodowej drodze.