powiatwegrowski.pl - Strona główna

Nowe oblicze Sowiej Góry

Drukuj
Uroczyste przecięcie wstęgi. Od prawej: Wicestarosta Halina Ulińska, Marszałek Ewa Orzełowska, Sołtys Wsi Jarnice Piotr Kałuski, Marszałek Maria Koc, Marszałek Elżbieta Lanc i Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański. (galeria: 1)

Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i Członek Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski  na zaproszenie Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego wzięli udział w oficjalnym otwarciu punktu widokowego „Sowia Góra – Baza edukacyjna Doliny Liwca”, które odbyło się 5 maja b.r.. Na uroczystość zorganizowaną przez Urząd Gminy Liw przybyli także: Maria Koc - Wicemarszałek Senatu RP,  Janina Ewa Orzełowska - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, lokalni samorządowcy, przedstawiciele instytucji kultury i miłośnicy przyrody. Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała realizacji tak wartościowego edukacyjnie projektu i podkreśliła, że zagospodarowanie tego terenu podkreśla atrakcyjność turystyczną Powiatu Węgrowskiego i z pewnością przyczyni się do wzrostu zainteresowania naszym regionem.

Podsumowaniem wydarzenia była część artystyczna w wykonaniu Klubu Seniora z Jarnic oraz młodzieży z Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
Wystąpienie Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego (galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
Występnie Marszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 14)
Występienie Wicestarosty Węgrowskiego Haliny Ulińskiej. (galeria: 15)
Wystąpienie Marszałek Wójewództwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej. (galeria: 16)
Wystąpienie Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Pani Elżbiety Lanc. (galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
Rozlewiska Doliny Liwca (galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
Uczestnicy mogli obejrzeć wystawę fotografii Ryszarda Sakowska (galeria: 23)
Część artystyczna w wykonaniu uczniów Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (galeria: 24)
Występ Jarnickiego Stowarzyszenia Seniorów (galeria: 25)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.