NIKE w I Lidze

NIKE w I Lidze

Miniona sobota (30.04) była wyjątkowa dla Powiatowo-Miejskiego Klubu Sportowego Nike. W tym dniu odbyło się podsumowanie sezonu siatkarskiego 2021/2022, który dla Klubu zakończył wielkim sukcesem – awansem do I ligi piłki siatkowej kobiet.

Na uroczystości zaproszonych gości przywitał Pan Hubert Śledziewski – Prezes PMKS Nike, który podziękował trenerom i zawodniczkom za wspaniałą grę, a sponsorom za ich hojne wsparcie. Z rąk Prezesa wszyscy sponsorzy otrzymali pamiątkowe statuetki i podziękowania.

W związku z tak dużym sukcesem węgrowskiego klubu Pani Ewa Besztak, Starosta Węgrowski przekazała list gratulacyjny dziękując w nim za tak wspaniałą grę, pogratulowała awansu oraz zapewniła o dalszym wsparciu Samorządu Powiatu Węgrowskiego i chęci współpracy na rzecz rozwoju węgrowskiej siatkówki.

Wydarzenie zgromadziło wielu gości. Obecni byli, m in. p. Mirosław Krusiewicz – Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, p. Paweł Marchela – Burmistrz Miasta Węgrowa, p. Halina Ulińska – Zastępca Burmistrza Miasta Węgrowa, zarząd Klubu, trenerzy, zawodniczki, sponsorzy, działacze i sympatycy Klubu.

Info: Sylwia Rybak/Wydział  Oświaty,  Kultury, Sportu i Turystyki