Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego rozdane

Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego rozdane

Gala wręczenia nagród (galeria: 1)

Małgorzata Pepłowska laureatką

19 listopada 2012, w Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Mazowieckiego. Wśród 10 tegorocznych laureatów znalazła się również wybitna artystka ludowa z Ruchny- Małgorzata Pepłowska, zgłoszona do tego konkursu przez Samorząd Powiatu Węgrowskiego.

Pani Małgorzacie gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.

Więcej informacji z gali znajdą Państwo na stronie:

Gala wręczenia nagród (galeria: 2)