Nagrody dla laureatów XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Nagrody dla laureatów XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Drukuj
Nagrody dla opiekunów (galeria: 1)

W dniu 17 maja br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów i ich opiekunów etapu powiatowego XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

W tym roku, konkurs przebiegał pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”. Nagrody wręczali: Ewa Besztak- Wicestarosta Węgrowski, Jarosław Soszyński- Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie, Włodzimierz Cichocki- Naczelnik WZK SP w Węgrowie. Włożony wysiłek w przygotowanie się do konkursu uczestników i ich opiekunów, został doceniony i uhonorowany dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie. W uroczystości wzięło udział 13 laureatów oraz 5 opiekunów. Prace uczniów, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych grupach wiekowych (4 grupy), zostały wysłane do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie - gdzie wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich, których rozstrzygnięcie nastąpi w połowie czerwca.

 

Tekst:

Włodzimierz Cichocki

Naczelnik WZK

Wręczanie nagród (galeria: 2)
Wręczanie nagród (galeria: 3)
Przemówienie Wicestarosty Węgrowskiego- Ewy Besztak (galeria: 4)
Wręczanie nagród (galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.