Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

Prezydium Rady Powiatu. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski i Wiceprzewodniczący Paweł Marchela (galeria: 1)

XXXV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu odbyła się 28 lutego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Radni podjęli uchwały w sprawach:

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2018-2042

- zmian w budżecie powiatu węgrowskiego na 2018 r

- wyrażenia zgody na odpłatne ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomościach stanowiących własność Powiatu Węgrowskiego.

Zarząd Powiatu: Od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i Członek Zarządu Włodzimierz Miszczak (galeria: 2)
Radni Rady Powiatu kadencji 2014-2018 (galeria: 3)