Nabór na bezpłatne miejsca na studiach w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Nabór na bezpłatne miejsca na studiach w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie

Drukuj

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłasza nabór na trzy bezpłatne miejsca w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie na rok akademicki 2023/2024. Oferta dotyczy studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach Informatyka, Kulturoznawstwo i Zarządzanie Informacją.


Z oferty mogą skorzystać absolwenci szkół ponadpodstawowych zamieszkali na terenie Województwa Mazowieckiego i spełniający kryteria określone w uchwale Nr 925/328/22 Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 7 czerwca 2022 roku w sprawie zasad przyznawania i realizacji bezpłatnych miejsc w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.


Dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego: www.mazovia.pl (zakładka Edukacja i Sport/Bezpłatne miejsca w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych).

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.