Nabór elektroniczny do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych Powiatu Węgrowskiego

Miło nam poinformować, iż kandydaci do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski od tego roku po raz pierwszy będą rekrutowani poprzez elektroniczny system naboru.

Po wejściu na stronę internetową którejkolwiek ze szkół prowadzonych przez Powiat Węgrowski złożą oni swój wniosek, wskazując szkołę, oddział, zawód pierwszego i kolejnych dwóch wyborów – maksymalnie 3 szkoły, spośród 10 szkół, z tego 9 znajdujących się w Zespołach Szkół.

Będąc już na stronie internetowej danej szkoły należy kliknąć w link: https://powiatwegrowski.edu.com.pl/kandydat/.

Szczegóły, oraz jak prawidłowo złożyć wniosek znajdują się na stronach internetowych naszych szkół.

Nabór (aplikacja) rusza 15 czerwca 2020 roku od godz. 8.00. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.

W systemie naboru znajdują się:

• I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie,
  • II Liceum Ogólnokształcące w Węgrowie, Technikum w Węgrowie, Branżowa Szkoła
    I stopnia w Węgrowie – wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie,
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie, Technikum w Łochowie – wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie,
  • Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Sadownem, Technikum w Sadownem, Branżowa Szkoła I stopnia w Sadownem – wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem,
  • Branżowa Szkoła I stopnia w Ostrówku – wchodząca w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku.