Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Powiat Węgrowski otrzymał dofinansowanie w ramach projektu: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4229W Węgrów – Ruchna – (granica powiatu) Rozbity Kamień oraz ul. Zwycięstwa i Al. Siedlecka w Węgrowie” na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

W ramach zadania powstanie 420 mb nawierzchni. Wykonane zostaną także pobocza, oznakowanie pionowe, zjazdy do nieruchomości oraz oczyszczanie rowów.

Szacunkowa wartość inwestycji 600 000,00 zł, w tym:

• środki z budżetu Województwa Mazowieckiego – 100 000,00 zł
  • środki z budżetu Powiatu Węgrowskiego – 250 000,00 zł