Mistrzostwa strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Zwycięzka drużyna z Pruszkowa z oragnizatorami turnieju. (galeria: 1)

Funkcjonariusze PSP z terenu województwa mazowieckiego w dniu 26 października 2017 r. wzięli udział w XV Mistrzostwach Województwa w Halowej Piłce Nożnej. Przeprowadzono je w dwóch obiektach: sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie oraz hali sportowej  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn i 80 zawodników. Podczas turnieju rozegrano 18 meczy, których wyniki przedstawiają się następująco: Miejsce I: Pruszków, Miejsce II: Warszawa,  Miejsce III: Piaseczno, Miejsce IV: Węgrów, Miejsce 5: Siedlce, Miejsce VI: Sochaczew, Miejsce VII: Łosice, Miejsce VIII: Radom. Po zakończonych rozgrywkach wyłoniono także: najlepszego strzelca turnieju, którym został Maciej Wyszogrodzki, najlepszego bramkarza zawodów, którym został Piotr Rumik i najlepszego piłkarza zawodów - Tomasz Janus.

Tytuł najlepszego bramkarza i nagrodę od sponsora Dariusza Solki otrzymał Piotr Rumik z KP PSP Łosice.

Tytuł najlepszego piłkarza i nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Miasta Węgrowa otrzymał Tomasz Janus z KM PSP Warszawa. Najlepszym strzelcem został Maciej Wyszogrodzki z KP PSP Pruszków nagordzony przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie.

Obecna podczas ogłoszenia wyników Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała zawodnikom świetniej kondycji i podziękowała za udział w zawodach. Wręczyła także wspólnie z Komendantem Wojewódzkim PSP st. bryg. Bogdanem Łasicą pamiątkowe medale, dyplomy a także puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie dla Najlepszego Strzelca Turnieju.

Pamiątkowe medale wręcza Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosław Soszyński (galeria: 5)
Wicestarosta Halina Ulińska wręcza finalistom pamiątkowe medale (galeria: 6)
Od lewej: Komendant Woj. PSP st. bryg. Bogdan Łasicka, Najlepszy Zawodnik Turnieju Tomasz Janus i Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 7)
Wystąpienie Wicestarosy Haliny Ulińskiej (galeria: 8)