„Mazowsze bliskie sercu”

powiatwegrowski.pl - Strona główna

„Mazowsze bliskie sercu”

Drukuj

VII edycja konkursu fotograficznego

W tym roku już po raz siódmy fotografowie- amatorzy, mieszkający lub uczący się na Mazowszu staną w szranki konkursu fotograficznego „ Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nabór prac trwa do końca września 2012 r. Jury wybierze 20 lub więcej finałowych prac spośród których wyłoni 6 najlepszych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finałowej gali. Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl.

Najważniejsze informacje w skrócie:

1. Konkurs odbywa się w jednej kategorii tematycznej: „ Mazowsze- pomysł na weekend dwa kroki stąd” oraz w dwóch kategoriach wiekowych:

· do 16 roku życia( włącznie),

· powyżej 16 roku życia

2. Konkurs przeznaczony jest dla amatorów

3. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie stosownych oświadczeń, których wzory znajdują się w regulaminie konkursu.

4. Fotografie można przesyłać pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa ( decyduje data stempla pocztowego), lub osobiście do 28 września 2012 do godz. 16.00 w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Okrzei 35 z dopiskiem: Konkurs ” Mazowsze bliskie sercu”.

5. Zgłaszane do konkursu fotografie oraz płytę CD z nagranym zdjęciem należy opisać na odwrocie, wskazując:

· tytuł konkursu,

· tytuł zdjęcia,

· miejsce wykonania fotografii/nazwę fotografowanego obiektu,

· dane osobowe autora fotografii: imię, nazwisko i adres, telefon oraz e-mail,

· wiek uczestnika konkursu.

6. Placówki edukacyjne( np. szkoły, ośrodki szkolno- wychowawcze, domy kultury, kółka zainteresowań itp.) mogą nadsyłać zbiorczo fotografie uczniów/wychowanków na konkurs, przy czym fotografia każdej osoby musi być wyraźnie rozdzielona( osobna koperta z imieniem i nazwiskiem każdego uczestnika wewnątrz jednej koperty zbiorczej).

7. Nagrody finansowe w dwóch kategoriach wiekowych:

I miejsce 3 000 zł,

II miejsce 2 000 zł,

III miejsce 1 500 zł.

Na wszelkie pytania związane z konkursem fotograficznym „ Mazowsze bliskie sercu” odpowiedzą pracownicy Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego:

Iwona Siwik (22) 59-79-571 i.siwik@mazovia.pl

Hanna Wiszniewska (22) 59-79-573 hanna.wiszniewska@mazovia.pl

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.