„ Mazowiecki Bank Projektów”

„ Mazowiecki Bank Projektów”

Elektroniczna baza wiedzy o inwestycjach w województwie mazowieckim

„ Mazowiecki Bank Projektów” został utworzony w celu zdiagnozowania potrzeb inwestycyjnych w regionie oraz ze względu na znaczenie, jakie ma wczesna identyfikacja projektów strategicznych dla rozwoju województwa. Stanowi on narzędzie służące do zbierania informacji oraz monitorowania i realizacji projektów, które będą mogły otrzymać dofinansowanie w ramach przyszłego okresu finansowego 2014-2020. Zebrane w ten sposób informacje będą pomocne w kontekście prac nad dokumentami przyszłego okresu programowania, w tym regionalnego programu operacyjnego.

„ Mazowiecki Bank Projektów” skierowany jest do potencjalnych beneficjentów przyszłego regionalnego programu operacyjnego 2014-2020 tj., m.in. do jednostek samorządu terytorialnego , instytucji, otoczenia biznesu, instytucji naukowych, jednostek badawczo- rozwojowych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, podmiotów działających w oparciu o zapisy ustawy o partnerstwie publiczno- prywatnym.

Aplikacja dostępna jest na stronie www.mazovia.pl w zakładce UE oraz na stronie www.bankprojektow.mazovia.pl

Szczegółowych informacji nt. „ Mazowieckiego Banku Projektów” udziela Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego( tel. 22 59 79 969 oraz 22 59 79 785)