Konwent wójtów i burmistrzów w Starostwie

Konwent wójtów i burmistrzów w Starostwie

Wystąpienie Przewodniczącego Konwentu Wójtów i Burmistrzów Mieczysława Wójcika Wójta Gminy Stoczek (galeria: 1)

W Starostwie Powiatowym w Węgrowie dnia 4 października 2017 r. odbyło się spotkanie wójtów i burmistrzów z terenu powiatu węgrowskiego. Przybyli na nie: Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Wicestarosta Halina Ulińska, Przewodniczący Konwentu Wójt Gminy Stoczek Mieczysław Wójcik, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wójt Gminy Korytnica Stanisław Komudziński, Wójt Gminy Miedzna Janusz Rutkowski, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran, Wójt Gminy Bielany Zbigniew Woźniak, Zastępca Wójta Gminy Stoczek Sylwia Tryc, Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz, Sekretarz Gminy Liw Katarzyna Żelazowska a także Prezes Lokalnej Grupy Działania „Bądźmy Razem” Ryszard Gajewski, Przewodniczący Rady LGD Hubert Boguta i pracownik LGD Mariola Kiełek. Delegacje lokalnych samorządów dyskutowały m.in. na tematy związane z naborem wniosków o dofinansowania ogłaszanych przez Lokalną Grupę Działania „Bądźmy Razem”.

Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka. (galeria: 2)
Wystąpienie Prezesa LGD  Ryszarda Gajewskiego. Obok Starosta Krzysztof Fedorczyk i Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 3)