Konkurs dla KGW o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs dla KGW o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Zachęcamy wszystkie koła z terenu powiatu węgrowskiego do wzięcia udziału w Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser-Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz przygotować krótki materiał audiowizualny na temat działalności koła. W ramach Konkursu wyłonione zostaną najlepsze w Polsce Koła Gospodyń Wiejskich, których działalność przyczynia się do budowania lokalnych więzi wspólnotowych oraz rozwoju tożsamości regionalnej.

Ogłoszenie zwycięzców Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Niżej materiały konkursowe do pobrania.