Konferencja z okazji Dnia Samorządowca

Konferencja z okazji Dnia Samorządowca

2 czerwca w  Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyła się konferencja z okazji Dnia Samorządowca, z udziałem: Adama Bielana – Posła do Parlamentu Europejskiego, Marii Koc – Senator RP, Macieja Górskiego – Posła na Sejm RP, Marka Renika -Wicestarosty Węgrowskiego, przedstawicieli wszystkich samorządów z terenu powiatu węgrowskiego, a w trybie zdalnym także samorządowców z powiatu mińskiego i garwolińskiego.

Spotkanie było poświęcone następującym tematom: Środki UE dla samorządów; Polski Ład; Podział Mazowsza.

Konferencję można obejrzeć na stronie you tube powiatu węgrowskiego: