Konferencja Lokalnej Organizacji Turystycznej "Wielki Gościniec Litewski"

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konferencja Lokalnej Organizacji Turystycznej "Wielki Gościniec Litewski"

Drukuj
(galeria: 1)

„Tworzenie produktów turystycznych w oparciu o współpracę i walory turystyczne” -  to temat konferencji zorganizowanej przez Lokalną Organizację Turystyczną „Wielki Gościniec Litewski”, która odbyła się 18 kwietnia w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie.

Uczestników spotkania powitali członkowie Zarządu LOT WGL: Senator RP Maria Koc, Prezes LOT WGL Roman Postek i Dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Marcin Celiński. W spotkaniu udział wzięli także: Poseł na Sejm Maciej Górski, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anna Kaszuba, lokalni samorządowcy, członkowie LOT WGL i zaproszeni goście.

Podczas Konferencji Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik i Członek Zarządu Powiatu Artur Lis.

Zebrani wysłuchali wystąpień: Wicedyrektora Departamentu Polskiej Organizacji Turystycznej Jacka Janowskiego, Dyrektor Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Doroty Zbińkowskiej, Dyrektora Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Sławomira Kiedy i Prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Wielki Gościniec Litewski” Romana Postka. Następnie szkolenie dotyczące „Komercjalizacji produktu będącej drogą do rozwoju szlaków turystycznych” poprowadził Pan Robert Gonera, właściciel firmy Landbrand, która realizuje różnorodne projekty z zakresu rozwoju i promocji turystyki i od wielu lat współtworzy krajobraz turystyczny polskich miast i regionów.

Konferencja była częścią kolejnego study tour organizowanego przez LOT WGL podczas którego przedstawiciele samorządów z woj. podlaskiego i mazowieckiego, przedstawiciele instytucji kultury oraz dziennikarze i blogerzy zajmujący się problematyką turystyczną zwiedzają szlak Wielkiego Gościńca Litewskiego leżący na wschodnim Mazowszu.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.