Kolejne spotkanie z przedstawicielami włoskiej Fundacji AVSI realizującej kampanię #HelpUkraine

Starosta Węgrowski Ewa Besztak uczestniczyła w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami włoskiej Fundacji AVSI realizującej kampanię #HelpUkraine, które odbyło się w Urzędzie Miejskim w Węgrowie.

Rozmowy dotyczyły planów i możliwości niesienia realnej pomocy coraz liczniej napływającej na teren powiatu węgrowskiego grupie uchodźców z Ukrainy. W związku z dynamiczną i zmieniającą się z dnia na dzień sytuacją wspólnie poszukujemy rozwiązań, które pozwolą w jak najlepszym stopniu pomóc naszym sąsiadom zmuszonym do opuszczenia swojego kraju z powodu wojny.

Foto: Urząd Miejski w Węgrowie