Jubileusz działkowców w Węgrowie

Jubileusz działkowców w Węgrowie

Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej. (galeria: 1)

Rodzinny Ogród Działkowy "OAZA" w Węgrowie 26 sierpnia 2017 r. obchodził 38-lecie powstania. W uroczystości jubileuszowej udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, właściciele działek i ich rodziny. Samorząd Powiatu Wegrowskiego reprezentowała Wicestarosta Halina Ulińska. Zebranych powitał prezes Ogrodu Pan Tadeusz Ołowski, który mówił  o osiągnięciach oraz planach na przyszłość. Jubileusz był okazją do wręczenia wyróżnień i nagród w konkursie na najpiękniejsza działkę. Finałowe miejsca zajęli Państwo: Tadeusz i Janina Gałązkowie, Tomasz Grabarczyk oraz Zygmunt i Wanda Górscy. Wyróżnienia otrzymali Państwo: Irena Modzelewska, Tomasz Czarnecki i Grażyna Pogorzelska. Zorganizowana została także wystawa fotograficzna najpiękniejszych ogrodów, które uczestnicy mogli podziwiać osobiście.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego gratulacje złożyła Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 2)
Wystąpienie Prezesa ROD "OAZA" w Węgrowie Pana Tadeusza Ołowskiego. (galeria: 4)